به گزارش خبرنگار رکنا ؛ با گذشت تنها چند ساعت از قتل امام جمعه کازرون، قاتل وی در عملیات منسجم پلیس فارس دستگیر شد.

سردار “احمد علی گودرزی” گفت: در پی به قتل رسیدن حجت الاسلام والمسلمین “محمد خرسند” امام جمعه شهرستان کازرون و متواری شدن ضارب، عملیات شناسایی و دستگیری قاتل از همان دقایق اولیه وقوع قتل، به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از گذشت تنها چند ساعت از وقوع قتل، عامل این جنایت به نام “ح – د ” 47 ساله ساعت 12 ظهر امروز ( 8 خرداد ماه) طی یک عملیات منسجم پلیسی در مخفیگاهش در شهرستان کازرون شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: تحقیقات تکمیلی پلیس در خصوص علت و انگیزه قتل در دست بررسی است.

گفتنی است، حجت‌الاسلام والمسلمین “محمد خرسند” امام‌جمعه کازرون ساعت 3 و نیم بامداد، پس از بازگشت از مراسم احیاء، در مقابل منزل خود توسط شخصی به‌نام “ح – د” مورد اصابت ضربات چاقو قرار گرفت و بلافاصله به بیمارستان منتقل شد که به علت شدت جراحت وارده و علی رغم تلاش تیم پزشکی جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار رکنا، مسؤول روابط عمومی دفتر امام‌جمعه کازرون گفت:با تلاش بی‌وقفه پلیس و مأموران انتظامی، متهم تنها چند ساعت پس از انجام این قتل در محل مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

‌شاهدان عینی گفتند قاتل ابتدا خواستار عکس یادگاری (سلفی) با امام جمعه فقید کازرون شد و سپس با سلاح سرد به وی حمله کرد.

محل قتل امام جمعه کازرون

محل قتل امام جمعه کازرون حجت‌الاسلام خرسند

لحظه دستگیری قاتل امام جمعه کازرون در لباس تعزیه + فیلم

تصاویری از عملیات دستگیری قاتل امام جمعه کازرون در فضای مجازی منتشر شد.

تصاویری از عملیات دستگیری قاتل حجت الاسلام محمد خرسند امام جمعه شهید کازرون در فضای مجازی منتشر شده است. قاتل حجت الاسلام محمد خرسند، قبل از ظهر امروز در محلی موسوم به تپه شادی دستگیر شد. قاتل فردی حدوداً ۴۰ ساله به نام حمید درخشنده است و دستگیری وی از سوی دفتر امام جمعه فقید کازرون تأیید شده است.
گفتنی است؛ امام جمعه کازرون بامداد امروز چهارشنبه حوالی ساعت ۳:۳۰ بامداد در حالی که به اتفاق همسر خود از مراسم احیای شب قدر بیست و سوم ماه مبارک رمضان به منزل بازمی‌گشت، مورد سوءقصد فردی قرار گرفت که درخواست ثبت عکس یادگاری در کنار امام جمعه داشت